Zęby: metoda na wybielanie zębów w domku i u stomatologa


Niewiele osób ma do perfekcji białe zęby. Przebarwienia najczęściej spowodowane są paleniem papierosów, piciem kawusi oraz czerwonego wina. Wybielanie zębów Wałbrzych jest coraz to bardziej popularne i dostępniejsze - zęby możesz wybielić korzystając z żelów, past bielących bądź wybielić je laserowo przebarwienia mogą być także efektem zażywania antybiotyków (w szczególności tetracyklin), picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. A gdy jeszcze zapomnimy o starannym umyciu zębów po jedzeniu, zalega na nich płytka nazębna.

zęby
Source: pixabay
Gdy nie likwidujemy jej systematycznie, twardnieje – tworzy się kamień. Przez to fundujemy zębom zmianę koloru na żółty, na dodatek z czarnymi otoczkami przy dziąsłach – nie do usunięcia domowymi sposobami. Z tej przyczyny najpierw powinniśmy pójść do dentysty, ażeby usunął kamień. W tym celu można wystukać w przeglądarkę dla przykładu wyrażenie: dentysta w Wałbrzychu. Po kilku dniach można zacząć przywracanie bieli. Preparaty wybielające są bezpieczne jak też efektywne pod warunkiem, iż przestrzegamy zaleceń z ulotki. Jednakże nie oszukujmy się – zęby tylko troszkę zjaśnieją i nie znikną z nich plamki, do tego potrzebne jest fachowe czyszczenie w gabinecie. Domowe wybielanie trwa parę tygodni, zaś rezultat utrzymuje się przez prawie 3–6 miesięcy. Pasty – myjemy nimi zęby 2 razy na dzień, rankiem a także wieczorową porą, po jedzeniu. Jeżeli nie ma możliwości umycia zębów (w przeciągu dnia) po jedzeniu, żujmy gumę do żucia. Pastę taką można stosować bez lęku, ale na zmianę ze zwyczajną.dentysta
Source: pixabay
Przeźroczyste paski – nasączone bywają bielącym żelem. Przykleja się je skrupulatnie do zębów w górnej oraz dolnej szczęce dwa razy dziennie po czym zostawia na 30 minut. Po paru dniach uzyskuje się widoczną poprawę bieli zębów (możemy kurację przeciągnąć do dwu tygodni). By utrzymać doskonały efekt, zabieg ten powtarza się co sześć miesięcy.Wybielanie sztyftem – po umyciu zębów końcówką sztyftu niczym mazakiem należy "pomalować" dokładnie zęby. Dobrze robić to na noc.

Jeśli na opisywany temat posiadasz pytania, to poznaj więcej detali (https://drjanicki.pl/strona/pldd-przezskorna-laserowa-dekompresja-dysku) na publikowane zagadnienie, wchodząc tu - informacje będą zapewne wartościowe.

Po dwu tygodniach używania żelu zęby będą bielsze. Żel dwufazowy – do opakowania dodana jest protetyczna nakładka, którą zanurza się w żelu i codziennie nanosi się na poszczególne zęby na 10 minut. Pierwsze skutki wybielania możemy spostrzec już po tygodniu systematycznego używania (A2 Clinic wybielanie zębów).

Tags: zęby, laser, gabinet, stomatolog, efekt