Z jakiego powodu należałoby się zainteresować awangardową szczoteczką do zębów?


W dzisiejszych czasach większość obywateli wie, co to jest przewód USB. Najczęściej służy on naturalnie do podłączenia do laptopa różnorodnych sprzętów takich jak klawiatura czy drukarka.


rośliny
Author: Kupiec
Source: Kupiec


Czy wiesz jednak, iż można do przykładowo laptopa podłączyć także swoją szczoteczkę do zębów?
kłopoty
Author: Fotolia
Source: Fotolia


To prawda, ta niespotykana informacja nie jest wcale jakąkolwiek fanaberią. Idzie o elektryczną szczoteczkę, w której można by w taki wariant doładować baterię. Idzie o towar pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Warto wspomnieć, iż wspomniane akumulatorki okazują się być bardzo odporne oraz potrafią wystarczyć wręcz na 6 tyg. A co takowego specjalnego jest w niniejszym urządzeniu? Otóż wspomniany produkt ma aż trzy tryby pracy. Okazują się być one przewidziane do różnorodnych rodzajów czyszczenia zębów: zwykły (41 000 rotacji na min.), sposób Soft dla ludzi mających alergię (31 000 rotacji na min.) i tryb niwelujący przebarwienia (48 000 obrotów na min).

Podoba Ci się taki materiał? Jeśli tak, to z pewnością sprawi Ci radość wiadomość, że podobny tekst jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz ten link gimnastyka sportowa dla dzieci lublin.

Należałoby także nadmienić, że taka szczoteczka ma wbudowany minutnik, dzięki któremu będziemy posiadali pewność, iż wszelakie obszary jamy ustnej umyliśmy podobnie dokładnie.


katar
Author: mikael altemark
Source: http://www.flickr.com


Jednak to wciąż nie całość, gdyż wymieniony produkt posiada niezwykle eleganckie opakowanie, które posiada zamienną końcówkę i niewielką pastę do uzębienia. Ponadto ma ono system naładowywania baterii, a jego środek znakomicie współgra z samą szczoteczką.


Należałoby także powiedzieć, iż szczoteczka soniczna Seysso posiada specjalną technikę DCT, dzięki jakiej mikro bąbelki trafiają do najbardziej ukrytych miejsc jamy gębowej.

Tags: komputer, natura, produkt, sposób