Wyprawka dla maleństwa


Kiedy po raz pierwszy wybierzecie się do marketu z towarami dla osesków, możecie doświadczyć lekkiego bólu głowy. Wyprawka dla niemowlęcia - co powinna zawierać? Oto garść praktycznych rad, które przydadzą się Wam w trakcie zakupów.


Wyprawka dla niemowlaka - oto nasz alfabet:
maluch
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Antyalergiczne kosmetyki: Teoretycznie wszelkie określone dla osesków powinny należeć do tej grupy. Do niektórych jednakże dorzucane są silne substancje zapachowe, które mogą uczulać. Jeżeli któreś z was jest alergikiem, powinniście być wyjątkowo baczni, ponieważ maluszek może być również skłonny do alergii. Wybierajcie dla niego kosmetyki określone dla bobasów, bezwonne i nie zawierające chemicznych barwników, najodpowiedniej z pozytywną opinią Centrum Zdrowia Dziecka bądź Instytutu Matki i Dziecka. Sprawdzajcie wszystkie saszetki. Kontroluj zawartość saszetki.
Body. Na początek najodpowiedniejsze będą ubrania rozpinane z przodu na całej długości. Potem, gdy mały człowiek trzyma już dobrze główkę starczy zapięcie na ramieniu lub szeroki dekolt. Najlepiej zakupić 3 bez rękawów jak też 3 z długimi rękawkami.
Butelka. Jeśli zamierzasz karmić naturalnie, twemu dziecku będzie całkiem zbędna. Tak samo jak sterylizatory, smoczki itd.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę terapia manualna kręgosłupa wrocław naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo niskie stawki, zatem nie będziesz żałować!

Chusta - będzie wygodniejsza aniżeli nosidło, zarówno dla rodziców, jak też dla dziecka. Można nosić w niej maluszka od urodzenia. Jej wadą jest wysoka cena, jednak nie tak trudno uszyć ją własnoręcznie. Czapeczki - konieczne będą 2. Jedna cienka, bawełniana, natomiast druga cieplejsza. Najlepiej, ażeby była zawiązywana pod brodą na troczki, inaczej będzie się zsuwać.
Drogie rzeczy? Nim zdecydujecie się je kupić, popytajcie wśród przyjaciół, którzy mają maluchy trochę starsze od waszego. Być może mogą wam pożyczyć lub niedrogo odsprzedać fotelik, wózek bądź łóżeczko. Niemowlęce sprzęty są wykorzystywane tak krótko, iż
niemowlę
Author: Jerry Lai
Source: http://www.flickr.com
istotnie nie zdążą się zniszczyć. Z pomyślnością może ich używać kilkoro dzieci. Zaglądajcie do ogłoszeń oferujących rzeczy używane oraz na aukcje internetowe. Elektroniczna niania. Przydatna szczególnie, jeżeli mieszkacie w domku albo wybieracie się na wczasy. Pozwala słuchać, co dzieje się z niemowlakiem, jaki śpi poza zasięgiem waszego widzenia.


Fotelik samochodowy - jeśli posiadacie samochód, jest absolutnie konieczny. Jedynie w nim wasze dziecko będzie mogło podróżować bezpiecznie. Niemowlęta powinny jeździć w fotelikach przeznaczonych dla dzieciaczków o wadze do 10, 13 lub 18 kg (tyłem do kierunku jazdy). Warto nabyć fotelik, jaki może również spełniać rolę leżaczka-bujaczka.
Starajcie się kupić jak najwięcej rzeczy bezpośrednio od producenta, wbijając w przeglądarkę dla przykładu frazę: chusteczki nawilżane producent. Zobacz producentów chusteczek nawilżanych.

Tags: czapki, fotelik, główka, Czapeczki, niania