Wybieramy pomysł na zdrową przekąskę


Chcąc zaskoczyć bliskich, przyjaciół lub rodzinę, polecane jest w kuchni stawiać na nowoczesność i wcielać w życie nowe pomysły. Prozdrowotne dodatki, takie jak przyprawy lub nasiona, polecane jest stosować systematycznie, także ze względu na możliwość urozmaicenia posiłków. Dodatek taki jak pasta jajeczna przyrządza się na wiele sposobów, a składniki przydatne do wykonania pasty z pewnością znajdziesz w swojej lodówce. Wystarczy tylko nutka kreatywności oraz dobrych chęci, a można wówczas przygotować smaczne kanapki dla całej rodziny.
warzywa
Author: StateofIsrael
Source: http://www.flickr.com
Wybierz zdrowe siemię lniane dla siebie

Nasiona lnu zwyczajnego, czyli znane oraz stosowane przez wielu siemię lniane, używa się jako leczniczy środek na bazie ziół. To właśnie siemię jest najczęściej dodawane do zup oraz sałatek, dzięki czemu proces trawienia jest przyspieszony i przebiega sprawniej - czytaj więcej. Polecane jest także picie wywaru z siemienia lnianego, które oddziałuje na skórę, włosy oraz paznokcie jak najbardziej pozytywnie. Efekty zauważyć można już w niedługim czasie!

Rewolucyjne dnia a pasta jajeczna

szczypiorek
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Wykonanie dodatku do chleba, jakim jest pasta jajeczna, jest wyjątkowo proste.

Jeżeli wciąż nie udało Ci się wyszukać nic atrakcyjnego, to sprawdź pod adresem (https://helectra.pl/trawienie-stali/), tutaj na pewno znajdziesz to, co okaże się dla Ciebie teraz przydatne.

Potrzebne są średnio cztery jajka, zależnie jednak od pożądanej ilości produktu. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w musztardę i majonez, bo urozmaicą w znacznym stopniu smak pasty. Nie bez znaczenia będzie również dodanie drobno pokrojonego szczypiorku, który nada naszemu dodatkowi niepowtarzalny, lekko ostry smak. Wedle gustu pastę można doprawić solą oraz pieprzem, by uzyskać doskonałe swoim zdaniem proporcje smakowe.

Siemię lniane – do czego polecane jest je dosypywać?Czym w rzeczywistości jest siemię i czy określić można jakieś przeciwwskazania do jego używania? Nasiona te są szczególnie oleiste, z tego też powodu siemię lniane nie może być spożywane przez osoby odchudzające się. Są to płaskie nasiona, które nie mają więcej niż 3 mm, a są w kolorze szarobrązowym. Mimo niewielkich rozmiarów mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie, z tego też powodu warto wzbogacać swoje posiłki choć odrobiną tych magicznych nasion!

Tags: nasiona, zioła, włosy, pasta jajeczna