Wizytówki – co aktualnie proponują nam drukarnie?


Bilety wizytowe zwane popularnie wizytówkami nie są współczesnym wynalazkiem. Jako pierwsi wykorzystywali je Chińczycy, później zaczęli wykorzystywać je Francuzi i Niemcy, dzisiaj stosowane są we wszystkich państwach świata.


Kiedy decydujemy się na posiadanie wizytówki, możemy dokonywać wyboru spośród bardzo wielu ich rodzajów. Wizytówki to najczęściej bilety wizytowe mające kształt prostokąta. Ich rozmiar może być bardzo różny. Można kupić o wielkości pięćdziesiąt na dziewięćdziesiąt milimetrów wizytówki druk, których jest naprawdę bardzo prosty. Znacznie częściej jednak na chwilę obecną wybierane są wizytówki o wielkości osiemdziesiąt pięć na pięćdziesiąt pięć milimetrów. Chcąc znaleźć firmę oferującą druk wizytówek, można w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło „wizytówki druk”. Możemy też zamówić oryginalne wizytówki, wizytówki eleganckie lub też wizytówki ekskluzywne. Stawiając na oryginalne wizytówki, możemy być pewni, że będą to wizytówki bardzo wyróżniające się od innych. Tutaj można dokonać wyboru materiału, na którym nasza wizytówka zostanie wydrukowana, można również wybrać krój i kolor czcionki, ale także sposób wykonania wydruku - przykłady w Net Print.

wizytownik z wizytówkami
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zazwyczaj wizytówki drukowane są na papierze.

Jeżeli istotnie chcesz dokładniej zgłębić to zagadnienie, kliknij ponadto ten link oraz zdobądź użyteczne info (http://magross.pl/kluber/barrierta-l550-l551-l522-l553/)! Ono na pewno okaże się dla Ciebie pomocne.

W tym przypadku również mamy naprawdę duże możliwości do wyboru. Można postawić na papier jednokolorowy lub wielokolorowy. Nasza wizytówka może zostać wydrukowana na papierze gładkim, satynowym lub ozdobnym. Ale materiałów stosowanych podczas druku wizytówek jest dzisiaj zdecydowanie więcej. Można aktualnie wydrukować wizytówkę nawet na powierzchni metalowej. Następna kwestia odnosi się do informacji, które powinny znajdować się na naszym bilecie wizytowym. Na wizytówce prywatnej wystarczy wydrukowanie tylko imienia i nazwiska oraz adresu, numeru telefonu jej posiadacza.


W dobie globalnej sieci komputerowej coraz częściej na wizytówce umieszczany jest także adres skrzynki internetowej. Wizytówka o charakterze służbowym dodatkowo musi zawierać informacje dotyczące zajmowanego przez jej posiadacza stanowiska i nazwę firmy. Z wizytówki, która ma charakter służbowy musimy zaczerpnąć także informacje na temat zakresu działalności firmy. Teraz coraz częściej na służbowych wizytówkach umieszcza się także adres firmowej witryny internetowej. Nie należy na wizytówkach i tych prywatnych, i służbowych zamieszczać zbyt dużej ilości informacji. Ich wykonanie powierzmy profesjonalistom, czyli drukarni

Tags: informacje, wizytówki, firma, Druk, wydruk