Wakacje z dietą odchudzającą w kurorcie górskim


Wczasy odchudzające w górach to niepowtarzalna możliwość połączenia ruchu, odchudzania i odtrucia organizmu. To wszystko dzięki dużemu doświadczeniu i fachowej wiedzy dr Ewy Dąbrowskiej. Szerokie i całościowe spojrzenie na proces odchudzania pozwala w sposób zdrowy i skuteczny osiągać zamierzone cele.
Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Dlatego tak duży nacisk kładziemy na uwzględnienie w naszej ofercie właściwej kompozycji dań, ćwiczeń oraz przekazywanie wiedzy z zakresu właściwych wzorców żywieniowych. Kumulacja wakacji oraz wczasów odchudzających sprawi, że dobrze wypoczniesz, pozbędziesz się zbędnych kilogramów oraz sprawisz sobie radość! Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to dwu etapowy program odchudzania, który ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów oraz przywrócenie jego równowagi wewnętrznej - więcej. Zrzucone kilogramy są tylko efektem ubocznym diety. Ten leczniczy post zakłada kurację warzywno - owocową. Pierwszym etapem jest lecznicza głodówka, trwająca około 5-15 dni. Dieta ma na celu odtrucie i wzmocnienie naszego ciała.Po zakończeniu terapii oczyszczającej trzeba stosować zdrową dietę, bazującą na zieleninie, owocach jadalnych, zbożach i warzywach strączkowych. Drugim etapem jest zatem zdrowa dieta, czyli nisko przetworzone produkty, charakterystyczne dla naszej szerokości geograficznej. Dieta dr Dąbrowskiej jest przeznaczona nie tylko dla osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami i otyłością, lecz także dla tych uskarżających się na różne dolegliwości, np. dla osób z osłabionym układem immunologicznym czy alergików.

Waga, dieta
Author: Vitana
Source: Vitana
Zapraszamy do wczasów odchudzających w górach do malowniczo położonego hotelu, przy lesie i nad brzegiem potoku.

Przejdź do artykułu, który jest pod poniższym linkiem i czytaj więcej gabinet weterynaryjny wrocław na ten temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Celem wczasów jest odnowienie organizmu i uruchomienie go do właściwego - prawidłowego funkcjonowania. Wspólnie zredukujemy nadwagę i poznamy nowe sposoby zdrowego stylu życia. W skład pobytu wchodzą m. in. ćwiczenia oddychania, kąpiele zdrowotne, zajęcia ruchowe - tj. marsze nordic walking czy zajęcia taneczne - klik. Oprócz tego oferujemy kurację warzywno - owocową, autorstwa dr Ewy Dąbrowskiej; stałą opiekę dietetyka - polegającą m.in. na przeglądzie danych, analizie błędów dietetycznych, prelekcjach dotyczących racjonalnego odżywiania i zaplanowaniu planu żywieniowego po powrocie do domu oraz 7 noclegów w eleganckich pokojach 1osobowych, 2osobowych lub apartamentach.

Tags: dieta, ćwiczenia