W każdym biznesie freelancerzy potrzebują niezawodnej reklamy, którą są w stanie uzyskać dla przykładu dzięki wizytówkom


Ten, kto w pewnym dniu swej kariery, zdecydował się na to, by zaistnieć w branży jako wolny strzelec, powinien pamiętać o tym, że musi się w jakiś sposób rozreklamować.


wizytówka informatyk
Author: Damian Gadal
Source: http://www.flickr.com


dwoje ludzi na korytarzu
Author: Dell Inc.
Source: http://www.flickr.com
Kosmetologia nowoczesna proponuje kompleksowe podnoszenie jakości życia
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Początki najczęściej bywają ciężkie. Może okazać się, że mimo szczerych chęci i fantastycznych zdolności, przyjdzie taki moment, kiedy nie będziemy mieli pracy. Ten, kto sam sobie jest sterem, żeglarzem, okrętem, musi się z tym liczyć. Jednakże warto spróbować się przed tym uchronić, jak tylko będziemy w stanie. Możemy na przykład każdemu znajomemu czy przedstawicielom różnych firm dawać wizytówki. Może okazać się, że za jakiś czas ktoś zadzwoni, jeśli będzie chciał zrobić stronę w sieci lub napisać jakiś program. Nie zapominajmy o tym, że takiego rodzaju reklama nie musi zaskoczyć od razu. Korzyści płynące z przekazania wizytówki i nawiązania pewnych kontaktów mogą pojawić się dopiero z opóźnieniem. Jeśli zastanawiamy się, czy w ogóle potrzebna jest nam wizytówka informatyk na pewno powinien ją mieć przy sobie. Nie wiadomo kiedy może być pomocna. Warto na wizytówce pokazać czym się zajmujemy. Tak, by było to jasne na tak zwane dzień dobry.

Jeżeli ten wątek jest dla Ciebie interesujący i chcesz uzyskać więcej danych na omawiany temat, to została opublikowana pełna notka, którą dobrze jest przeczytać.

Zatem wielu informatyków umieszcza na swojej wizytówce mały obrazek komputera lub myszki. Należy rzecz jasna umieścić informacje podstawowe jak imię i nazwisko.


Jednak, by nasza osoba była wiarygodna, to powinniśmy również zamieścić informacje o swojej witrynie internetowej. Wówczas potencjalny klient będzie w stanie wejść na nią i stwierdzić, jakimi projektami się do tej pory zajmowaliśmy.

Tags: czas, reklama, pracy, właściciel