W jakim przypadku powinnaś skorzystać z testu na płodność


W obecnych czasach dużo mówi się o rodzeniu dzieci - aborcja jest tematem poruszanym praktycznie przez wszystkie stacje radowe, które chcą zwiększyć swoją popularność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą właściwie każdego z nas, każdego jednak w trochę innym zakresie. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że dużo osób z różnych względów nie chce mieć dzieci - dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te "zaliczają" tak zwaną wpadkę.
Zdrowe nogi przyszłej mamy
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W takich sytuacjach często dochodzi właśnie do aborcji - nie znamy całej skali zjawiska, jednak nawet szacunkowe wyliczenia pozwalają stwierdzić, że jest to naprawdę sporo przypadków. Z drugiej jednakże strony mamy rodziców, którzy bardzo chcą mieć dzieci, ale z różnych względów nie mogą ich mieć - w takich wypadkach zrozumienie osób należących do pierwszej grupy jest naprawdę bardzo ciężkie. Jeżeli należysz do ludzi, którzy bezskutecznie od dłuższego czasu starają się o dziecko, wówczas bez wątpliwości doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak jest to czasami trudne. Jeśli nie możesz zajść w ciążę, wówczas zarówno Ty jak i Twój partner powinniście się poddać testom na bezpłodność - ich wyniki bez wątpienia dadzą wam przynajmniej wskazówkę, czy warto starać się o ciążę naturalnymi metodami, czy trzeba w waszym przypadku zdać się mimo wszystko na pomoc medycyny (znacznie więcej zobaczysz na www na Kiedy
Nimowlak
Author: Mirra Photography (Kristin Jona)
Source: http://www.flickr.com
z Waszą płodnością wszystko jest w porządku, wtedy możesz zacząć prowadzić kalendarzyk - obserwowanie reakcji swojego organizmu przez dłuższy czas z pewnością pozwoli Ci precyzyjnie określić, kiedy masz dni płodne. Jeśli jednak Twoja gospodarka hormonalna jest zbyt rozchwiana aby obserwować regularny rytm, wtedy możecie zdać się na testy (badania na prawo jazdy) na płodność - taki test robi się we własnym domu dokładnie tak samo jak test ciążowy.Test na płodność pozwoli Ci określić, kiedy w Twoim organizmie rozpoczyna się jajeczkowanie - dzięki temu będziesz wiedziała dokładnie, kiedy możecie rozpocząć starania o dziecko. Test na płodność możesz dzisiaj kupić praktycznie w każdej aptece - dzięki temu możesz mieć ich zawsze kilka przy sobie. Pamiętaj jednak, aby nie dać się zwariować - mężowie takich kobiet jak Ty czasami zaczynają narzekać na to, że ich seks stracił niemal całą spontaniczność, bo kochają się tylko wtedy, kiedy jest największa szansa na zapłodnienie. Jeśli nie chcesz dopuścić do ochłodzenia swoich stosunków z mężem, wówczas bardzo powinnaś o to zadbać - kiedy połączysz przyjemne z pożytecznym, zdecydowanie uda wam się wreszcie uzyskać efekt w postaci zapłodnienia. Bardzo trzymamy za was kciuki - oby udało wam się osiągnąć wymarzony cel najszybciej jak się da (kompleksowy artykuł na temat testach na płodność).

Tags: rodzice, Ciąża, dzieci, test na płodność