W jakim miejscu można by znaleźć najmniej kosztowną poradę prawną?


Wszyscy mamy czasem pytanie do mecenasa, jednak korzystanie z jego pomocy czasem redukuje się do lakonicznej wypowiedzi, za którą mecenas żąda zapłaty np. 50 czy stu PLN.


porady
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Z tego też powodu chcąc oszczędzić nie taką małą sumę, zazwyczaj poszukujemy pomocy przez internet.
Mamy tam do dyspozycji dużo serwisów, jakie proponują poradę fachowców reprezentujących różne dziedziny prawa. W zależności od konkretnego serwisu, mogą to być porady (zobacz zus 2020 od dochodu) darmowe albo odpłatne.

Podobał Ci się ten post? Jeśli tak, zgłąb użyteczne zagadnienia, które z zaangażowaniem opisaliśmy w najnowszym artykule (https://inoffice.pl/sale-konferencyjne/).

W takiej jednak sytuacji są one nieco w większym stopniu tematyczne oraz rozbudowane. A spraw, z którymi możemy się zgłaszać do pracującego w taki sposób prawnika jest bardzo wiele. Przykładowo mogą one tyczyć się prawa cywilnego (alimenty, rozwód), prawa karnego (kradzież mienia, pobicia) czy prawa podatkowego (jeśli chcemy mieć gwarancję, że w naszej firmie kwestie podatkowe są przeprowadzane zgodnie z prawem). Ewentualnych spraw jest tyle, ilu ludzi, którzy mają nieczyste intencje.


Często zapytania dotyczą usiłowania malwersacji poprzez wyłudzenie nienależnych kaucji za przykładowo wynajęcie mieszkania. Prawnicy z przyjemnością odpowiedzą też na pytania dotyczące między innymi podatków, prawa pracy czy też spraw rozwodowych. Pragnąc uzyskać poradę mecenasa przez internet, należy przygotować krótkie, lecz zawierające wszystkie drobiazgi zapytania. Tylko wtedy mecenas będzie w stanie udzielić pełnej odpowiedzi.


Czas na jej udzielenie jest przeważnie bardzo prędki i wynosi maksimum 24-48 godzin. Poradę można by także uzyskać dzwoniąc do mecenasa na darmową informację telefoniczną.

Tags: rzeczy, serwis, wynajem, prawnik, temat