skończ z paleniem dzięki e-papierosom


Ludzie mają wiele skłonności, jedną z nich jest uleganie nałogom. Niektórzy piją za dużo alkoholu inny codziennie trują swój organizm papierosami. Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym przy odrobinie dobrej woli i systematyczności można rzucić chociażby palenie. Jest nim elektroniczny papieros.


W przypadku pozbycia się danego nałogu istotne jest, by zainteresowany trzymał się wyznaczonych procedur i był wyjątkowo systematyczny. Jest to istotne tak samo w przypadku terapii, jak i jeśli chodzi o takie rozwiązanie jak e-papierosy. W jaki sposób działają? Tego rodzaju produkty posiadają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, jednak w dużo mniejszej ilości niż zwykły papieros. E-papieros składa się również z ustnika, który zawiera wymieniony liquid. Płyn ten jest podgrzewany, przechodzi w stan lotny i może być wdychany. Nie odbywa się tu jednak żaden proces spalania, dlatego też w czasie stosowania e-papierosy, niebezpieczne substancje praktycznie nie są wydalane do otoczenia.
papieros
Author: Pikku-Mikko
Source: http://www.flickr.com
E-papieros nie jest ponadto skomplikowany jeśli chodzi o obsługę, należy tylko systematycznie napełniać płyn oraz ładować akumulatorek, przy pomocy którego e-papieros działa.
Elektroniczne papierosy to łatwiejsze i zdrowsze rozwiązanie aniżeli palenie zwykłych papierosów.

Czy chcesz zobaczyć opisywaną problematykę z całkowicie innej strony? Jeśli tak, to zobacz również wpisy ze strony (http://www.inmed24.pl/ssaki-c18), które odnajdziesz gdy klikniesz tutaj.

Za sprawą niewielkiej dawki nikotyny palacz ma z nią kontakt, ale stopniowo może zmniejszać jej ilość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już zupełnie potrzebna. Terapia prowadzona w ten sposób jest więc przyjazna tak dla palacz, jak i środowiska. Palący ma duże szanse na rzucenie nałogu, gdyż z jednej strony łatwiej mu przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam decydować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. W dodatku może palić w większej ilości miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia typowych papierosów.


Inną zaletą tego typu rozwiązania jest tani koszt. Zważywszy, że niektórzy wypalają przynajmniej paczkę na dzień, w obliczu całego miesiąca daje to w rezultacie duży koszt. W trakcie ich palenia musimy wymieniać jedynie liquid, co jest dużo mniej kosztowne niż kupno kolejnej paczki. Warto zatem wziąć pod uwagę tego rodzaju rozwiązanie.

Tags: e-papierosów, palacza