Reklama na telebimie. Przekonaj się sam.


Diodowe ekrany, uniwersalnie mienione telebimami, stanowią dzisiaj przedmiot sporu. Czy są skuteczną formą reklamy? Czy mogą dostarczyć większe zyski dla reklamodawcy? Jeszcze kilka lat wstecz były one newsem i jak żaden inny rodzaj reklamowania konkretnej usługi czy danego produktu przyciągały spojrzenia prawdopodobnego nabywcy.


Aktualnie telebimy opatrzyły się już adresatom, nie rzucając im się tak w oczy jak przedtem. Reklamodawcy, jacy chcieliby wybrać tą formę reklamy swych artykułów muszą zdawać sobie sprawę z tego, że sam ekran diodowy jako urządzenie nie jest wcale tak istotny.


administration
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Lokalizacja telebimu. Uważa się, że doskonała lokalizacja telebimu to 99% sukcesu reklamodawcy. Tego rodzaju nośniki najlepiej jest sytuować w miejscach, gdzie prawdopodobny klient przymuszony jest do spojrzenia na ekran. Dobrymi przykładami lokalizacji, która na pewno da zyski reklamodawcy są: miejsca niedaleko dróg przelotowych, które charakteryzują się dużym ruchem kołowym, pobliża ogromnych rozdroży z sygnalizacją świetlną (adresat zmuszany jest do zatrzymania się, spędzenia paru momentów na przejściu oraz ujrzenia wyświetlających się treści na telebimie). Najważniejszymi elementami, którymi charakteryzuje się dobra lokalizacja będą: nieodzowność zatrzymania się potencjalnego klienta, wymuszenie ujrzenia ekranu i nuda, umożliwiająca odbiorcy skoncentrować się na nośniku z pojawiającymi się treściami, które jego umysł będzie kodował.

Kliknij tutaj - ta unikalna strona (https://aureus.pl/blog/leasing-czy-wynajem/) będzie dla Ciebie interesująca. Prezentowane tam informacje dotyczą zbliżonej tematyki, co artykuł, który w tej chwili widzisz.

Nie sprawdzi się zaś telebim Karpacz zlokalizowany dla przykładu na parkingach przy obiektów handlowych, przy sklepach.


Kluczowym elementem w zakresie reklamy jest możliwość dotarcia z daną reklamą do prawdopodobnego klienta.


Wedle amerykańskich badań ruchomy obraz będzie ośmiokrotnie lepiej utrwalany przez adresatów niż statyczny obraz.


Reklama na telebimie Gdańsk umożliwia przygotowywanie kampanii reklamowych podług osobistych założeń reklamodawcy oraz preferencji klienta- przeczytaj tutaj.

Tags: klientów, towar, dane, profity, typ