Psychoterapia - dowiedź się więcej!


Pracownia psychoterapii powstała z myślą o osobach, które z różnych powodów potrzebują wyspecjalizowanej konsultacji psychologicznej. Między słowami to przede wszystkim miejsce, w którym osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej lub borykające się z problemami emocjonalnymi i psychologicznymi czy lękami, mogą wybrać odpowiedni rodzaj psychoterapii.


dzieci
Author: Kobi Light
Source: Kobi Light
Bardzo często ludzie doświadczający depresji lub innych zaburzeń utrudniających im normalne funkcjonowanie boją się skorzystać z porady specjalisty. Między słowami to wyjątkowa pracownia, do której można udać się bez obaw.

Widzisz teraz niezwykle ciekawy wpis, więc zapewne zaabsorbuje Cię też ten udostępniony poniżej (https://meanderstomatologia.pl/stomatologia-dziecieca) materiał - on również jest godny Twojej uwagi.

Na miejscu czeka na każdego doświadczony psycholog Wrocław, ul. Pawia 40i/2a to dokładny adres Pracowni Między Słowami.


Osoby udzielające pomocy i prowadzące zajęcia oraz sesje w Pracowni Między Słowami mają duże doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą oraz dziećmi. W pracowni systematycznie prowadzone są warsztaty, szkolenia oraz liczne terapie grupowe i indywidualne o zróżnicowanej tematyce i przeznaczeniu dla konkretnych grup osób.