Nie ociągaj się dłużej i już dziś zadbaj o idealny uśmiech swojego malucha!


Obecnie coraz wyraźniej akcentuje się rolę pięknego uśmiechu. Specjaliści alarmują: przeszło osiemdziesiąt procent polskich sześciolatków ma zepsute zęby.


Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.


a2 clinic stomatologia wałbrzych
Author: A2 Clinic
Source: http://a2stomatologia.pl/
janpol
Author: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas


Niewłaściwa dieta obfitująca w słodycze, niezbyt staranna higiena jamy ustnej I strach przed ceirpieniem. Dentofobia stanowi niesłychanie poważny problem, którego nie wolno w żadnym razie bagatelizować. W zniwelowaniu obaw naszych latorośli niewątpliwie pomoże stomatolog dziecięcy łódź - (stodent.com.pl) tak jak inne polskie miasta - dysponuje całkiem obszerną „bazą” doświadczonych profesjonalistów. Nie zapominajmy, że leczenie (stomatolog warszawa wola) maluchów stanowczo różni się od postępowania z wobec dorosłych. Najmłodsi pacjenci wymagają szczególnego podejścia. Lekarz musi wykazać się dużą dozą cierpliwości i wyrozumiałości. Kluczem do efektywnej współpracy jest pozyskanie zaufania. W jaki sposób ów cel osiągnąć? Na przekór pozorom sposobów nie brakuje. Właściwy wystrój gabinetu dentystycznego, oglądanie filmów animowanych podczas leczenia, gratyfikacje po udanej wizycie - możliwości jest naprawdę bardzo dużo.


Wystarczy odrobina fantazji, żeby odwiedziny u lekarza stomatologa stały się nie nieprzyjemnym obowiązkiem, ale początkiem niezwykłej przygody oraz okazją do fantastycznej zabawy, odkrywania nowych „lądów”.

Tags: SPA, higiena, stomatolog, problem, sposób