Lokaty bankowe - produkt finansowy, którego bycie właścicielem to rzecz oczywista i naturalna


Posiadanie lokaty to już obecnie żaden zbytek. Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy niezbędny jest już nastolatkom, studentom i osobom przebywającym na emeryturze a dla osób zatrudnionych, wręcz niezbędny. A lokata pomaga nam zarabiać.


Karty kredytowe
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Takie konto bankowe pomaga w dokonywaniu tradycyjnych czynności bankowych, czyli otrzymywania środków pieniężnych i wykonywania przekazów pieniężnych, ale także do trochę bardziej skomplikowanych transakcji, np. lokowania środków finansowych w formie funduszy inwestycyjnych, lokowania pieniędzy na lokatach terminowych czy ubezpieczeniach majątkowych.

Można też składać podania o linię kredytową. A co najistotniejsze – wszelkie przelewy można wykonywać bez potrzeby ruszania się z mieszkania. Przy podejmowaniu decyzji o założeniu ROR należy tylko przeanalizować, jakiego typu konto jest potrzebne i w jakiej instytucji finansowej zamierzamy je założyć. Wybór jest trudny, bo w kraju działa obecnie kilkadziesiąt komercyjnych instytucji finansowych i kilkaset banków spółdzielczych. Każdy z osobna reklamuje swoje usługi i produkty jako najwłaściwsze na rynku. Oferta konta osobistego – rachunek bankowy bez granic, jest szczególnie korzystna dla osób dokonujących wielu czynności w różnorodnych kanałach, zarówno w oddziałach, jak i za pomocą internetu a jednocześnie często przebywających w podróżach służbowych i chcących korzystać z bezpłatnych bankomatów na całym świecie.

Rzeczywiście jest to propozycja, którą śmiało można zaoferować. Posiadacz lokaty - tu przeczytasz więcej, dostaje również do dyspozycji najnowsze rozwiązanie technologiczne – oprogramowanie. Posiadacz rachunku w obrębie jednej, co miesięcznej opłaty, korzysta z rachunku do woli. Posiadacz tego rachunku może za darmo pobierać środki pieniężne ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu e monitoring poczta polska, by poznać uzupełniające info na przedstawiany w artykule temat. Oczekujemy na twą recenzję!

Ponadto klient, który ma rachunek bez granic, może korzystać bez dodatkowych opłat z bankowości internetowej i telefonicznej.

Tags: banki, konta bankowe, lokaty