Lipofilling, a więc powiększanie piersi własnym tłuszczem


Lipofilling biustu jest to chirurgiczna procedura, która polega na powiększeniu biustu przez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową.


Sposobem tym możemy stracić parę centymetrów w miejscach, gdzie jest ich zbyt wiele i zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy.


powiększanie biustu tłuszczem wrocław
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Jak przebiega zabieg jak też jakich efektów możemy się po nim spodziewać?
Lipofilling to alternatywa dla w wyższym stopniu inwazyjnego sposobu powiększania biustu poprzez wszczepienie implantów. Niewątpliwą zaletą metody jest fakt, że do zabiegu wykorzystuje się materiał w pełni naturalny, dlatego niebezpieczeństwo reakcji alergicznych zostaje zmniejszone. Dodatkowo lipofillling oznacza również odessanie tkanki tłuszczowej z punktów, które nierzadko bywają kłopotliwe, jak np.

Masz niedostateczną ilość informacji na ów temat? Wejdź na nową witrynę i tam oczekuje na Ciebie inne kompleksowe opracowanie (http://innerharmony.pl/produkt/lemon-balm-vimergy/) tej tematyki.

fałdy brzucha.


witamina
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Jak przebiega powiększanie biustu tłuszczem Wrocław? Pierwszą fazą zabiegu lipofillingu biustu jest liposukcja, a więc odessanie tłuszczu. Przy znieczuleniu ogólnym w tłuszczową tkankę wstrzykiwany zostaje roztwór soli fizjologicznej, który zmiękcza tłuszcz jak też wywołuje obkurczenie się naczyń krwionośnych. Następnie na skórze wykonywane są nacięcia, poprzez jakie odsysany jest tłuszcz. Następny etap to preparacja pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka jest odwirowywana - tym sposobem woda jak też obumarłe komórki zostają oddzielone od komórek macierzystych. Ostatni etap zabiegu jest to transplantacja przygotowanego tłuszczu. Tłuszcz wprowadzony zostaje pod skórę za pomocą bardzo cienkich wenflonów - cieniutkie pasma wstrzykiwane są między skórę a gruczoł piersiowy.


Całkowity zabieg odbywa się w ciągu jednej doby. Lipofilling piersi powoduje nie jedynie ich powiększenie, ale także ujędrnienie. Piersi po zabiegu wyglądają niezmiernie naturalnie.

Tags: Wrocław, tłuszcz, natura, sposób