Lekarstwa, suplementy i kosmetyki osiągalne online


Kwasy omega-3 to związki zaliczane do tzw. NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jako że organizm ludzki nie umie ich zsyntetyzować, muszą być zapewniane z pokarmem w codziennej diecie. Kluczowym źródłem kwasów omega-3 będą ryby morskie takie jak łosoś, tuńczyk, śledź, jednak ich konsumpcja w diecie przeciętnego Polaka jest niestety zdecydowanie za niskie.

Kwasy omega-3 są niezbędne do właściwego wzrostu oraz rozwoju naszych pociech, ponieważ wpływają na prawidłowe działanie mózgu oraz układu nerwowego, a także na ostrość wzroku. W badaniach wykazano, iż zwiększają one zdolność koncentracji,
leki
Author: weisserstier
Source: http://www.flickr.com
poprawiają pamięć, umiejętność mówienia, czytania, pisania, a więc mają wpływ na rozkwit intelektualny dzieciaków. Dzięki kwasom omega-3 mały człowiek prędzej się rozwija tak fizycznie, jak także psychicznie.

Jeśli sądzisz, że prezentowany wpis jest godny polecenia, to kliknij też ten link - równie wartościowe materiały znajdziesz w najnowszym tekście!Współcześnie NNKT są one zalecane już nie tylko przez pediatrów, lecz również logopedów, pedagogów dziecięcych, wykazano bowiem, że suplementacja NNKT w znaczny sposób zmniejsza pobudliwość, impulsywność, a wręcz agresję u dzieci. Wspomagająco używa się Iq oil także w kuracji dysleksji, ADHD, a nawet autyzmu, o czym można poczytać - przeczytaj więcej o iq oil. Warto tu także zaakcentować działanie kwasów omega 3 na odporność maluchów. Dokładnie z tej przyczyny suplementacja zalecana jest szczególnie w okresie wczesnej wiosny i jesiennym.Co się dzieje, kiedy w organizmie mamy zbyt mało owych kwasów? Jeżeli dostarczymy organizmowi jedynie minimalnych ilości omega-3, wtedy te enzymy będą anektowane poprzez kwasy omega-6. W diecie musi być zatem zachowana stabilność pomiędzy kwasami omega-3 a omega-6. Doskonale, żeby był to stosunek 1:1, jednakże to mało możliwe, dlatego przyjmuje się, iż doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, we współczesnej diecie proporcje te wynoszą 20:1!

W aptece internetowej poczytamy również o Unigel Apotex - więcej informacji. To wyrób medyczny przeznaczony do leczenia szerokiego spektrum ostrych ran. Dzięki swej makromolekularnej strukturze UniGel nie przedostaje się do organizmu z czego wypływa, że nie zostały dowiedzione żadne przeciwwskazania, zaś UniGel można stosować u: wszystkich kategorii wiekowych oraz bobasów, kobiet w ciąży jak też matek karmiących, osób cierpiących na wiele chorób oraz przyjmujących dużą ilość lekarstw.

Tags: kobiety, Omega-3, ADHD, układ nerwowy