Korzyści płynące z wykorzystywania medykamentu


Coraz więcej ludzi skarży się na ból nóg. Jedną z przyczyn tych dokuczliwości potrafią być żylaki.


Farmaceutyk Diohespan max wzmacnia napięcie naczyń żylnych, także działa ochronnie na naczynia.
Wzmaga drenaż limfatyczny nasilając perystaltykę węzłów chłonnych i przepływ chłonki. Medykament działa na mikro krążenie, redukując przepuszczalność małych naczyń krwionośnych. Minimalizuje również podatność na pękanie malutkich naczyń krwionośnych, działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. Preparat jest korzystny w przypadku przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, oraz w leczeniu objawowym w wypadku rozwoju uciążliwości powiązanych z żylakami odbytu.


Lek posiada formę pastylek i przeznaczony jest do stosowania doustnego. Powinno się go używać zgodnie z zaleceniami, nie przekraczać zaleconych porcji, albowiem nie podwyższy to skuteczności działalności lekarstwa, a jest w stanie zaszkodzić zdrowiu i życiu. Jak każdy lek, także Diohespan max może powodować działania niepożądane, choć nie wystąpią one u wszystkich chorych używających ten preparat. Oczekiwane korzyści z użytkowania leku są z zasady obszerniejsze, aniżeli szkody wynikające z pojawienia się działalności niepożądanych. Mogą wystąpić skórne kontrakcje nadwrażliwości, zakłócenia przewodu pokarmowego, zawroty i bóle głowy, złe samopoczucie.


diohespan max
Author: szbluma
Source: http://www.flickr.com


Niektóre choroby i inne sytuacje potrafią tworzyć przeciwwskazanie do aplikowania, czy też wskazanie do zmiany racjonowania leku.
Nie można używanie lekarstwa, jeżeli przejawiamy nadwrażliwość na którykolwiek komponent leku. Nie określono działania preparatu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń.

Tags: żylaki, dolegliwości, samopoczucie