Kilka metod na kłopoty z finansami


Są takie chwile w życiu niemalże chyba każdego człowieka, iż potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Jeśli mamy większych oszczędności, może okazać się, że będziemy musieli zwrócić się o pomoc, dla przykładu, do najbliższej rodziny bądź też do banku.


Czasami bywa jednak i tak, że nie będziemy mogli dostać pomocy finansowej w taki sposób. W pewnych bankach proces przyznawania kredytu ciągnie się dosyć długo a dodatkowym utrudnieniem są warunki, które należy wypełnić jako kredytobiorca.
wystawa sklepowa z ciuchami
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com


Laptop, biurowiec
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com


Rozwiązaniem mogą w takich chwilach okazać się tak zwane “chwilówki”, a więc pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez instytucje pozabankowe. Świetnym przykładem jest chociażby Extra Portfel, rekomendowana strona a więc propozycja z której skorzystać może prawie każdy. Co bardzo interesujące, kredyt (zobacz smartvest zastaw nieruchomości) ten jest całkowicie darmowy do kwoty dwóch tysięcy, jeśli będzie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że możemy skorzystać z tego produktu wypełniając formularz przez Internet.


rzeczoznawcy majątkowi
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com


Z kolei jeśli mamy możliwość zarządzania już konkretnymi oszczędnościami i myślimy o lokacie kapITału, to warto rozważyć propozycję lokat. Jest to rodzaj inwestycji, jaka opiera się na wpłaceniu środków na konkretny rachunek w banku na określony czas, w trakcie którego nie ma możliwości wybrania środków, ponieważ grozi to utratą odsetek.

Frapują Cię opisywane tu tematy? Jeżeli tak, to kliknij jeszcze ten odnośnik - są tu ważne informacje (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-zostac-rzecznikiem-patentowym), które także Cię zaciekawią!

Na rynku istnieje wiele takich produktów.


Świetnym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, zobacz stronę w jakiej mamy wysokie oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku straty odsetek w wypadku wcześniejszego zerwania lokaty. Kolejną zaletą jest okres funkcjonowania lokaty - jedynie trzy miesiące, co sprawia, iż nie musimy “zamrażać” środków na długi czas.

Tags: pomoc, IT, interes, rodzaj