Jakie istnieją zalety umieszczania reklam na telebimach? Czy również w niewielkich miejscowościach przynosi taka reklama pożądane rezultaty?


Diodowe ekrany to znaczy telebimy to dzisiaj często komentowana forma reklamy zewnętrznej. Sporo osób myśli nad tym czy to dobry sposób reklamowania swoich produktów lub firmy. Jeszcze kilka lat wstecz była to swego rodzaju nowość i na pewno przyciągała ona wzrok ewentualnych klientów. Dzisiaj jednak telebimy już nie są czymś tak zaskakującym z tego powodu osoby chcące reklamować własne artykuły zastanawiają się czy skorzystać z telebimu. Na jakie rzeczy zwracać uwagę jak chodzi o telebimy?

Reklama
Author: Steve Snodgrass
Source: http://www.flickr.com
Ogromnie istotną rolę, wręcz najważniejszą jak chodzi o telebimy odgrywa ich lokalizacja.

Czy masz wątpliwości? (https://maszyny-jantech.pl/o-firmie/) Nie wstydź się! My z pewnością uszanujemy każdą próbę prowadzenia debaty. Zatem oczekujemy na wiadomości od Ciebie.

Czy jest to telebim Suwałki czy też będzie on w jeszcze innym miejscu w Polsce, to reguła będzie dokładnie taka sama. Taki ekran powinien być ustawiony tam, gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że ewentualny klient dojrzy naszą reklamę - jak znaleźć telebim suwałki. Tego typu przykładem na świetną lokalizację są drogi przelotowe o sporym natężeniu ruchu. Są to także okolice skrzyżowań, na jakich znajduje się sygnalizacja świetlna. W tym miejscu często kierowcy, lecz też piesi muszą się zatrzymać oczekując na zmianę świateł. Wtedy jest trochę czasu by na telebim spojrzeć. W takich miejscach, gdzie trzeba czekać ludzie odruchowo zapełniają czymś czas i chociażby z nudów czytają reklamy na telebimach. Są one bez żadnego wysiłku zapamiętywane przez osobę czytającą.



reklama zewnętrzna
Author: manhhai
Source: http://www.flickr.com
Badania przeprowadzone jeśli chodzi o możliwości, jakie dają różne formy reklamy zewnętrznej potwierdzają, że obraz ruchomy jest zapamiętywany lepiej aniżeli taki statyczny. O wiele częściej naszą uwagę przyciągają więc telebimy aniżeli taki plakat z reklamą nawet jakby był on gigantycznych rozmiarów. Ruch na telebimach przyciąga uwagę odbiorcy w taki sam sposób wszędzie, niezależnie od tego czy będzie to telebim Jelenia Góra, czy też w jakiejś innej miejscowości. Z tego powodu z takiego rodzaju reklamy można skorzystać praktycznie wszędzie. Nie jest ona tylko domeną dużych miast. W związku z tym nawet w mniejszych miejscowościach daje ona pożądane rezultaty. Reklama tego typu może posłużyć zarówno jako niezależna kampania reklamowa, jak również może być dopełnieniem przekazu radiowego czy telewizyjnego - Medas Media. Za sprawą telebimu nasza marka jest w większym stopniu rozpoznawalna co przekłada na zyski ze sprzedaży naszego towaru. Warto zatem zastanowić nad tego typu formą reklamy.

Tags: wzrok, reklama, sygnalizacja