Jak zrobić świetne pierwsze wrażenie? Są różne sposoby, lecz jeden z nich jest świetny w każdej sytuacji


W jaki sposób szybko, rzeczowo oraz całkiem profesjonalnie przedstawić własną osobę jako specjalistę w konkretnej dziedzinie? Istnieje na to wiele sposobów. Możemy zacząć rozwodzić się na różne tematy z naszej dziedziny, pokazać jak wiele wiemy. Problem polega na tym tylko, czy wszyscy będą chcieli tego słuchać i czy podczas takiego wywodu nie powiemy jakiejś głupoty. Okazuje się, że istnieje łatwiejszy sposób.

To wizytówki. Niewielki format, dobrej jakości wykonanie i tylko najistotniejsze fakty - to klucz do najlepszego pierwszego wrażenia. Nieprzypadkowo mówi się, iż pierwsze wrażenie posiada ogromne znaczenie. Tak właśnie jest, szczególnie, kiedy mowa o biznesie. Nawet jeżeli nie jesteśmy z nikim umówieni cały czas powinno się mieć przy sobie wizytówki. To pewność, że jeśli napotkamy kogoś z kim może udać się współpraca, to można zostawić własną wizytówkę.

Masz zamiar przeczytać podobne materiały dotyczące podnoszonej tu problematyki? Jeżeli tak, to kliknij ten odsyłacz oraz zobacz wpis z witryny (https://www.hurtplus.pl/wyroby-tytoniowe-c-243.html).

Istnieje wtedy duża szansa, iż ktoś odezwie się do nas za jakiś czas.



wręczanie wizytówki z wizytownika
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
Aby jednak tak było, wizytówka musi być przygotowana bardzo profesjonalnie. Przede wszystkim nie może znajdować się na niej za dużo szczegółów. Wizytówka nie jest książką do czytania, to skrócona wersja najważniejszych informacji, jakie mogą być zachęcające z punktu widzenia tego, kto chce się z nami skontaktować. Przede wszystkim ważne, by znajdował się na niej numer telefonu, mail, adres naszej strony internetowej. Wyróżnić trzeba natomiast nasze imię i nazwisko, oraz pozycję jaką zajmujemy. To wystarczające detale pozwalające, by konkretna osoba miała o nas jakieś zdanie, jednak będzie ono na pewno lepsze, jeśli wizytówka będzie prezentowała się faktycznie solidnie - znacznie więcej przeczytasz na www. Poza małą ilością niezbędnych faktów istotne jest, aby wizytówka wykonana została z jak najlepszych materiałów. Nie musi być najdroższa, lecz powinna prezentować sobą pewną wartość.

Nie może wyglądać jak świstek papieru, ponieważ nie będzie traktowana serio. Musi być jak najbardziej profesjonalnie zaprojektowana, a następnie wydrukowana w jakiejś dobrej drukarni. Taki druk wizytówek jest bardzo istotny, ponieważ od tego w jaki sposób zostaną wydrukowane również bardzo wiele zależy. Projekt jest ważny, ale to samo trzeba powiedzieć ostatecznego wykonania.

Tags: biznes, wizytówki, drukarnia, adres, ulotka