Zdrowe jagody w naszym menu


Jagody Acai to amazońskie owoce, które wyrastają na palmach w sercu gąszczu dżungli. Nikt raczej nigdy by o nich nie dowiedział się, gdyby nie ich cudowne właściwości. Moda na te smaczne owoce właśnie przyszła do Polski.

Czas, żebyś i ty dowiedział się, czemu opłaca się poświęcić nieco środków i zdobyć dla siebie i bliskich lepszą kondycję o wspaniałym smaku.Dużo fachowców proponuje owoce Acai lub zieloną kawę na odchudzanie - Wspomagają utratę zgromadzonej tkanki tłuszczowej, ponieważ wykazują wielkie ilości korzystnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych. Owe cenne substancje pomagają zredukować ilość szkodliwego cholesterolu we krwi. Oprócz tego jedzenie (menu pizza hut) jagódek z Ameryki Południowej świetnie reguluje cały układ trawienny i oczyszcza system z zalegających toksyn.

acai na drzewie
Owoce Acai to skarbnica wspaniałych antyoksydantów. Te ciemnoniebieskie jagódki mają ich ogromne ilości, prześcigając wszystkie inne owoce. Antyoksydanty to elementy, które spowalniają powstawanie komórek nowotworowych oraz spowalniają starzenie. W wieku, kiedy nowotwór stał się popularną chorobą cywilizacyjną, spożywanie jagód z znaczącą zawartością tych związków to rzecz obowiązkowa.

Jagody te zawierają także pełne spektrum minerałów i witamin. Odznaczają się działaniem wspierającym odpoczynek. Świetnie wpływają na mięśnie (dzięki wykazywaniu dużej liczby aminokwasów), wyostrzają wzrok. Bronią przed przeziębieniem. Dają ulgę pacjentom cierpiącym na nadciśnienie, przez co mocno poprawiają ochronę przed chorobami serca. Amazońskie owoce mogą też podnieść nasz nastrój i zwiększyć moce mózgu. Nie będzie stąd wyolbrzymieniem skonkludowanie, że te amazońskie owoce są na wagę złota dla naszego zdrowia.

Ale bez obaw, owoce Acai nie kosztują tyle, co samorodki złota, mimo że są rzecz jasna droższe, niż nasze polskie leśne jagódki. Pechowo, w Polsce trudno je zobaczyć w sklepach. Wyjściem jest internet, w którym istnieje kilka witryn z jagódkami w ofercie. Nie zapominaj, żeby ocenić autentyczność owoców i nie dać się nabrać na sztuczki nieuczciwych sprzedawców. Polecamy .

Tags: owoce, Internet, starzenie, mięśnie, acai, układ