Firmowy samochód -bez wątpienia wspaniały sposób na to by zmotywować pracowników!


Współczesność charakteryzuje bardzo duża konkurencja na rynku produktów i usług. Przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby zainteresować swoją ofertą nowych odbiorców.


Rodzi się jednakże pytanie: w jaki sposób skutecznie zwiększyć wyniki sprzedaży i utrzymać swoją czołową pozycję ?


wynajem długoterminowy Toyota
Author: iStock.com


biuro
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
Klucz do powodzenia stanowi niewątpliwe odpowiednio zmotywowana kadra. Jednym z najbardziej popularnych pozapłacowych „instrumentów” wynagradzania jest służbowy samochód. Nie zaskakuje zatem fakt, iż coraz więcej instytucji inwestuje w wynajem długoterminowy Toyota to najchętniej wybierana marka. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn nie brakuje. Od dawna cieszy się mianem lidera w branży flotowej, głównie za sprawą eleganckich modeli, atrakcyjnych systemów finansowania a także licznych zdobytych odznaczeń. Poza tym - co ma spore znaczenie - Toyota „stawia” na najnowsze i zaawansowane technicznie rozwiązania, które wspaniale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dobrze byłoby zaznaczyć, że finansowanie floty samochodów zazwyczaj odbywa się na drodze tzw. leasingu operacyjnego.


Takowe „wyście” przynosi bowiem masę rozlicznych korzyści, na przykład możliwość odliczenia VAT-u bądź też nieobciążanie bilansu firmy, dzięki temu zwiększa się jej płynność i zdolność kredytowa.


Prowadzisz własną firmę? Wobec tego nie czekaj i już teraz przekonaj się ile możesz uzyskać inwestując we flotę samochodów.

Tags: program, rynku, korzyści, rodzaj