Firma funkcjonująca w internecie w szczególności musi mieć interesującą domenę


Wiele nowych, jak również już od dawna działających firm dostrzega dużą rolę internetu w rozkręcaniu własnej działalności i rzecz jasna wzrost zysków, przez dotarcie do większej liczby klientów. Aktualnie każda szanująca się firma ma własną stronę www albo może podać jakiś adres, gdzie odbiorcy na spokojnie, siedząc w zaciszu domowego ogniska mogą poznać ofertą.
o domenie
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niejako wizytówką firmy – to na jej podstawie zwykle klienci oceniają firmę. Dlatego pierwsze wrażenie przy oglądaniu takiej strony powinno być jak najlepsze. Dzięki temu zagwarantujemy sobie pozytywne opinie. Jednak niezwykle istotne znaczenie wydaje się mieć zwłaszcza … domena strony.

Domena strony jest najważniejszym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, a zatem narzędzie udostępniające informacje o firmie, o tyle domena strony jest właśnie podstawową informacją o niej. Nierzadko buszujący w internecie nie znają danego sklepu, jednak szukają określonego rodzaju produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują firmy, które mogą je oferować. Wpisują więc frazę w wyszukiwarkę – i jeżeli stosownie przemyśleliśmy, jako właściciele przedsiębiorstwa jej nazwę – powinni bez kłopotów trafić właśnie na naszą witrynę.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na omawiany temat, to z pomocą przyjdzie Ci ta optymalna witryna, na której znajdziesz wiadomości, które Cię zaciekawią.

Warunek jest jeden – powinna być to nazwa adekwatna do charakteru działalności i jednocześnie łatwa, taka, która zazwyczaj przychodzi ludziom do głowy w pierwszej kolejności. Nazwa witryny jest w tym przypadku kluczem do sukcesu.preparaty
Source: http://www.sxc.hu
Dzięki niej możemy łatwo zorientować się z jaką firmą mamy do czynienia. Bo czy trzeba wiele się zastanawiać, by wiedzieć, że np. to firma, która ma zapewne w swoim asortymencie różnego rodzaju leki i preparaty, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei to strona, gdzie spotkamy się z tematyką sportową? Już sama nazwa wiele może powiedzieć i w tym właśnie rzecz.

Oczywiście ważne jest, by domena była unikatowa i w szczególności – jak już podkreślono – jak najlepiej informowała o zawartości witryny. Mamy np. firmę – wiemy, że to pewnie będzie sklep, ale z jakiego typu asortymentem? Musimy wejść i zajrzeć, w innym razie nie będziemy wiedzieć. Na tym właśnie polega istota domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i przyciągać.

Tags: preparaty, leki, sklepy