Dbanie o zęby jest bardzo ważne. Nie zapominajmy o normalnych kontrolach u dentysty


Protetyka polega na noszeniu przez pacjenta wypełnień protetycznych, określanymi protezami. Protezy to nic innego jak nienaturalne twory, które mogą zastąpić straconą
dbanie o zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Część narządu żucia, hamować dalsze pojawiające się zmiany uzębienia oraz hamować rozwój innych schorzeń jamy ustnej.

Nie stanowią jedności biologicznej z żywym organizmem tak jak w momencie stosowania implantów. Są elementami obcymi, jednak odtwarzają zepsute lub stracone zęby, upośledzone funkcje jamy ustnej, oraz nieestetyczny wygląd. Protezy stomatologiczne to aparaty leczniczo – rehabilitacyjne. Sytuacja jest jednak taka, że bez względu na postęp technologii w sferze protetyki, proteza pozostanie tworem obcym w jamie ustnej. Dlatego nie można zaniedbywać naszych zębów i przyczynić się do ich utraty. Warto postawić sobie istotne pytanie, a mianowicie: od czego zależy wybór urządzenia protetycznego?Nawet w czasie regularnych kontroli stomatologicznych i systematycznego leczenia, niektórych kłopotów z naszymi zębami nie da się uniknąć – trzeba wtedy zęby wyrwać. Jeżeli więc przyszło nam do utraty zębów, trzeba błyskawicznie braki te wypełnić. Zęby to jedyna partia naszego ciała, która nie da się ani zregenerować, ani przeszczepić. Dlatego nie zapominajmy, że protetyka to dziedzina medycyny, które jest w stanie poprawić nasz wizerunek, a jednocześnie samopoczucie. Bo w końcu każdy z nas czuje się lepiej, gdy ma piękny uśmiech. Stomatolog zapewni więc nam kontrolę na bieżąco, zaś protetyk protetyka wrocław przywróci dobrą kondycję uzębienia.

Dla znacznej liczby ludzi posiadanie tak zwanych trzecich zębów, to zagadnienie niezwykle wstydliwy, jednak prawda jest taka, iż znaczniejszym wstydem jest pokazywanie resztek uzębienia, lub nieposiadanie ich wcale niż noszenie protez, mostów, czy też koron. W naszych czasach prezentowanie sztucznego uzębienia to przejaw troski o własny organizm, oraz poprawa estetyki jamy ustnej.

Innowacyjne uzupełnienie protetyczne, to równe, trwałe i piękne zęby.

Tags: zęby, stomatolog, protetyka