Czym jest wazektomia?


Wazektomia, a więc przecięcie nasieniowodów, jest pewną ze strategii antykoncepcji dla panów. Wielu Amerykanów oraz Europejczyków poddaje się temu zabiegowi, szczególnie, że ostanie meldunki na temat ryzyka zatorów, krwotoków do mózgu oraz zawałów serca wzrastające przy przyjmowaniu pigułek antykoncepcyjnych tak zwanej trzeciej generacji nie napełniają optymizmem.


Wiele kobiet mających stałych partnerów mniema też, iż niesprawiedliwością jest przerzucenie na kobietę całej odpowiedzialności za zabezpieczanie się przed niechcianą ciążą. opinie mężczyzn są podzielone. Ci, którzy zabiegowi się poddali, zadowoleni są ze swobody seksualnej, jaką otrzymali. Wahający się mówią, że możliwość płodzenia to część ich samych, zatem więc takie trwałe pozbawienie się jej jest gwałtem na naturze mężczyzny.


gabinet lekarza
Author: Giorgio Minguzzi
Source: http://www.flickr.com
Nie istnieją żadne badania, jakie jednoznacznie pokazywałyby, że wazektomia ma jakiś wpływ na zdrowie (polecamy vocaler cena) - sprawdź na . Rolą nasieniowodów jest transport plemników natomiast żadnych innych funkcji one nie spełniają. Realizujący zabieg lekarze akcentują, że panowie aktywni seksualnie bez napięć dłużej żyją, a ich małżonki nie zażywające tabletek są zdrowsze.


Odwracalność zabiegu jest wykonalna, jednak nie zawsze skuteczna. W związku z tym przed jego wykonaniem pan musi zdeponować w banku spermy trzy jego próbki, które wcześniej zostaną zbadane. Takiego nasienia możemy użyć do zapłodnienia strategią inseminacji albo in vitro. Do tego ostatniego zbiegu możesz spożytkować również plemniki zaczerpnięte wprost z jądra, pod warunkiem, iż nie unicestwiły ich przeciwciała. Zabieg tenże jednakże ma efektywność na poziomie plus minus 40%, oprócz tego jest kosztowny.Doświadczony lekarz zobacz na


Drogi będzie także zabieg rewazektomii, zatem połączenia naciętych nasieniowodów. Wazektomia Gdańsk może kosztować blisko dwa tys. zł, za połączenie nasieniowodów należy już zapłacić ponad 10 razy tyle.

Absorbujący post? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez wahania tu, ponieważ te materiały z pewnością również są warte zapoznania się (http://pomocpsychologa.pl/)!

Urolog Gdańsk może udzielić Ci rady w tym obszarze.

Tags: mózg, lekarze, opinie