Co należy zrobić, aby to bank był naszym interesantem a nie odwrotnie?


W naszym bytowaniu nie zabraknie różnorodnych sposobności, na potrzeby jakich moglibyśmy potrzebować jakichś dodatkowych pieniędzy. Ślub bratanka, chrzciny siostrzeńca, komunia wnuczki czy odnowienie domu.
siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com


To normalne sytuacje, na jakie dobrze byłoby mieć wystarczające środki finansowe.


Z pewnością rozumiesz, ze instytucje finansowe to tak faktycznie sklepy z pieniążkami. Ich interesanci, zatem w rzeczywistości w ogóle niemalże wszyscy dorośli ludzie, za swoje środki pieniężne wykupują czasami odmienne środki pieniężne. To absurdalne na pozór stwierdzenie opiera się jednak na solidnych ekonomicznych podstawach. Gdy weźmiemy w banku jakiś kredyt, to płacimy za niego później regulując przynależne zobowiązanie razem z odsetkami. Tak jest np. gdy chcemy wykorzystać przykładowo ekstra portfel pozyczka. Jest to tak zwany towar finansowy, który można by powiedzieć leży na bankowej półce koło takich wyrobów jak debet, konto bankowe ROR czy też fundusz inwestycyjny albo IKE. Taki ekstra portfel pozyczka to jedna z form dodatkowego finansowania swoich należności, które potrafią być przecież mniej albo w większym stopniu spodziewane - .


Dla obywateli, którzy są bardziej spokojni o swoje fundusze, instytucje finansowe przygotowały takowy produdkt finansowy jak m.in. lokata bezkarna bgżoptima. Persona nie będąca z wykształcenia ekonomistą może nie rozumieć, że takowy towar finansowy jak lokata bezkarna bgżoptima funkcjonuje bankom do zbierania środków finansowych na odmienne potrzeby przykładowo na pożyczki, które są później proponowane innym Klientom instytucji finansowych. Tak, to może być początkowo dziwne i zawiłe, ale środki pieniężne to asortyment, jaki można kupować i sprzedawać za... środki pieniężne - .
Naturalnie lokata bezkarna bgżoptima zarabia na siebie i persona, jaka się na nią zdecyduje, po pewnym czasie zdobędzie z góry uzgodnione odsetki.

Naprawdę podoba Ci się ten post? Bardzo nas to cieszy. Więc namawiamy do kolejnych wątków - po prostu najedź na link do wpisu.

Innymi słowami w takiej okoliczności to bank będzie naszym interesantem a nie na odwrót. To błahe, prawda?

Tags: sklep, finanse, odsetki